0800 750-347

Страхування майна

Кожен з нас цінує і хвилюється за те коштовне, чим володіє, але не кожен замислюється про можливі неприємності, які можуть статися з цими матеріальними цінностями.

Страхова компанія "ПТ "Європоліс" надає страховий захист майнових інтересів фізичних та юридичних осіб і пропонує різні продукти щодо страхування рухомого та нерухомого майна.

Страхування майна фізичних осіб

Від чого можна застрахувати?

Згідно з договором страхування покривається втрата (загибель) або пошкодження майна внаслідок:

Вартість полісу страхування майна залежить від переліку страхових випадків, яких він убезпечує. При цьому Ви можете самостійно обрати, найбільш, з Вашої точки зори, ймовірні ризики. Орієнтовна вартість повного захисту від всіляких випадків обійдеться від 0,025% до 0,3% в залежності від місцерозташування майна, При цьому враховуються й інші фактори. Наприклад, чи охороняється об'єкт, чи знаходиться він на сейсмічно небезпечній ділянці, на якій відстані розташовується від пожежної частини тощо.

А якщо збиток нанесли Ви? У такому разі, Вам допоможе договір страхування відповідльності перед третіми особами.

Для отримння більш детальної інформації та укладання договору страхування, звертайтесь за тел.: +380 (44) 236-95-59

Страхування майна юридичних осіб

Об'єктом страхування є майнові інтереси підприємства, пов'язані з володінням, користуванням, розпорядженням майном. Зазвичай, це будівлі, споруди, складські приміщення, товарні цінності, обладнання та устаткування, комунікації.

Страхові ризики від пошкодження або знищення в результаті:

Для отримння більш детальної інформації та укладання договору страхування, звертайтесь за тел.: +380 (44) 236-95-59

Страхування фінансових ризиків

Об'єкт страхування

Страхованню підлягають підприємницькі ризики корпоративних клієнтів, пов'язані з можливістю понесення збитків від непередбачуваних дій їх партнерів. Цей вид страхування застосовується по відношенню клієнтів, суть бізнесу яких зрозуміла страховій компанії і вона здатна адекватно оцінити шкалу можливих ризиків, порівнявати її з витратами клієнта на таке страхування та доцільністю (економічний ефект страхового захисту для підприємства) у кожному конкретному випадку.

Страхові ризики

Для отримння більш детальної інформації та укладання договору страхування, звертайтесь за тел.: +380 (44) 236-95-59