0800 750-347

Автострахусання

Придбати поліс ОСЦПВ

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» № 1961-VI від 01.07.2004 року забороняється експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ.

У разі експлуатації транспортного засобу на території України без наявності чинного поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності водій несе відповідальність, встановлену законом.

Контроль за наявністю договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів здійснюється: відповідними підрозділами Національної поліції при складанні протоколів щодо порушень правил дорожнього руху та оформленні матеріалів дорожньо-транспортних пригод.

Зробити розрахунок та придбати поліс ОСЦПВ

Встановлені ліміти зобов’язань страхової компанії

Придбати поліс КАСКО

Поліс КАСКО – один з видів добровільного страхування, який покриє втрати від усіх видів пошкоджень автомобіля, а також від викрадення. ПрАТ "ПТ"Європоліс" потурбується про Ваш спокій. Ми пропонуємо Вам продукти КАСКО, які забезпечать страховий захист для Вас та Ваших близьких під час користування автомобілем.

Сьогодні все частіше автовласники замислюються над надійним страховим захистом для свого автомобіля. І якщо поліс Обов’язкової Автоцивілки (ОСАГО) є майже у всіх, та забезпечує відповідальність щодо майна та життя третіх осіб, то КАСКО для свого автомобіля купують ще не всі.

КАСКО - це програма, яка включає в себе страховий захист від можливих ризиків щодо Вашого автомобіля.

Базові ризики наступні:

Програми КАСКО відрізняються наповненням. Варіант, який підходить саме Вам, допоможе підібрати фахівець ПрАТ "ПТ"Європоліс" у процесі бесіди.

Для укладання договору КАСКО необхідні наступні документи:

  1. Паспорт
  2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру
  3. Технічний паспорт на авто
  4. Водійські посвідчення осіб, що допускаються до керування авто
  5. Також необхідно підготувати до огляду Ваш автомобіль. Представник компанії зробить фотографії автомобіля та заповнить акт огляду.

Скільки коштує страховка КАСКО?

Наприклад, страхування КАСКО на рік нового DAEWOO Lanos вартістю 90 тис. грн. при виборі захисту від протиправних дій третіх осіб, стихії і ДТП з франшизою 0,5% від ціни авто і викрадення з франшизою 9% обійдеться його власнику в 3960 грн. А для господаря нового Lexus RX 350 вартістю 400 тис грн ціна аналогічної страховки складе - 20 480 грн. Для розрахунку вартості КАСКО для вашого авто, звертайтесь по телефону.

Детальна інформація за тел.: +380 (44) 236-95-59.