0800 750-347

Добровільне медичне страхування

Особисте страхування - вид страхування, де в якості об'єкта страхування виступає майновий інтерес страхувальника, пов'язаний з життям, здоров'ям, подіями в житті людини.

Медичне страхування

Хвороби приходять тоді, коли їх найменше очікуєш. Вони руйнують звичний ритм життя, відсторонюють від роботи та улюблених занять та додають клопоту родині. На жаль, людям властиво хворіти. І доводиться лікуватися. Але як отримати кваліфіковану медичну допомогу, якщо в поліклініках черги, а приватні клініки можуть виставити запаморочливий рахунок при невідомій заздалегідь якості послуг?

Встановити діагноз, призначити курс і місце лікування, надати невідкладну допомогу - всі ці послуги може організувати і страхова (асистуюча) компанія. Вона ж бере на себе і їх оплату. Клієнт, захищений полісом медичного страхування, впевнений, що компанія співпрацює лише з перевіреними клініками та лікарями і вправі розраховувати на отримання професійної допомоги.

Ми пропонуємо декілька програм комплексного медичного страхування, які передбачають організацію і оплату за рахунок страхування таких медичних послуг:

Програми відрізняються рівнем амбулаторного і госпітального сервісу, переліком запропонованих медичних послуг і, відповідно, розміром страхового платежу та страхової суми.

Маєте питання? Телефонуйте, будемо раді допомогти!

+380 (44) 236-95-59

Страхування від нещасного випадку

У повсякденному житті ми мало замислюємося про випадки, які можуть привести до непоправних наслідків. Нещасний випадок може статися з кожним, і ніхто від цього не застрахований. Страхування від нещасного випадку - це програма добровільного страхування, яка забезпечує Вас та Ваших близьких компенсацією грошових витрат, пов’язаних з травмою, втратою дієздатності.

Що можна убезпечити:

Для укладання полісу необхідно:

  1. Паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера страхувальника.
  2. Паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера вигодонабувача.
Детальна інформація за тел.: +380 (44) 236-95-59